Jejich legendární scénky diváci znají nazpaměť

Je to už téměř čtyřicet let, co spatřil světlo světa pořad Možná přijde i kouzelník. V něm doslova excelovali Jiří Lábus (70) a Oldřich Kaiser (65), dva dávní kamarádi ze studentských let.

Možná přijde i kouzelník a Ruská ruleta, to jsou patrně nejznámější pořady, v kterých se objevila známá dvojice Jiří Lábus (70) a Oldřich Kaiser (65). Ti dva se poznali už na Divadelní fakultě v Praze a i když chodili každý do jiného ročníku, rozuměli si dokonale. Měli podobný smysl pro humor a dokonce se kdysi zamilovali do stejné dívky.

Do pořadu přivedl svého kamaráda

My už dnes víme, že souboj o srdce tehdy velice krásné adeptky herectví Nadi Konvalinkové (69) vyhrál právě Oldřich Kaiser. Přátelství obou mužů tím ale

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden