Libuše Šafránková a Josef Abrhám: Jejich manželství bylo tou nejkrásnější pohádkou

Jen co krásnou herečku spatřil, věděl, že ji musí mít. kvůli ní opustil dlouholetou partnerku, s níž plánoval prožít zbytek svého života.

Z tohoto manželského páru sálala láska i po mnoha společných letech. A ač jim někdy osud přece jen hodil nějaký ten klacek pod nohy, nikdy to jejich vztah neohrozilo, právě naopak…

Zatímco většina představitelek pohádkových princezen neměla co se lásky týče na růžích ustláno, všemi milovaná Libuše Šafránková (†68) byla světlou výjimkou. Její soužití s Josefem Abrhámem (†82) totiž opravdu pohádkové bylo.

Už jejich seznámení bylo jako vystřižené ze stránek románu. Žili jen jeden pro druhého a pro svou milovanou rodinu a v našem malém českém rybníčku bychom našli jen málo tak harmonických párů.

Společně tvořili sehranou dvojku i před kamerou. Poté, co slavná „Popelka“ zemřela, její muž

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden