Jejich manželství čeká velká zkouška!

Mít výrazně mladší ženu je snem mnoha mužů. Roman Vojtek (47) se ale prý musí hodně ohánět, aby udržel Petru Vraspírovou (33) šťastnou. Nejenom, že na něj má údajně tlačit, aby se ji snažil všemožně protlačit do zajímavých projektů, ale dokonce má pevnou rukou vládnout i v jejich vztahu.

Jak je to se založením rodiny doopravdy? Ostatně jako příklad může krásně posloužit to, že v minulosti mluvila o společných dětech především Petra. Což je samozřejmě pochopitelné, když je narozdíl od svého manžela bezdětná.

Zatím se Petra vzorně stará o jeho děti z předešlého manželství

V posledních měsících se ale role úplně obrátily a o založení rodiny mluví více Roman. Skoro to vypadá, jakoby to snad byl on, kdo tlačil na pilu co se společných dětí týče. Vše má být ale trochu jinak. Roman by sice nejraději viděl Petru těhotnou ihned, nicméně jen kvůli tomu, že tuší, že bude chtít v budoucnu dalšího potomka.

A jelikož v polovině dubna oslaví osmačtyřicáté narozeniny, byl by patrně nerad, kdyby jejich druhé společné dítě porodila Vraspírová v době, kdy mu bude hodně přes padesát. Chce víc dětí Navíc muzikálová zpěvačka už v minulosti prozradila, že jí bude jedno dítě málo.

„S ním bych děti určitě jednou chtěla mít,“ nechala se slyšet před časem. Ačkoli je ale Roman stále okouzlen její krásou a půvabem, údajně si moc dobře uvědomuje, že udržet si ji bude rok od roku těžší. Přece jen vztahy, kde je muž výrazně starší než jeho žena, bývají náchylné k brzkému konci. Především pak v okamžiku, kdy muž o svou manželku přestane pečovat jako o princeznu.

Celé dny tráví bok po boku. Přijde „ponorka“?

Co se stane, až ji přestane rozmazlovat? To sice zatím není Romanův případ, ale v okamžiku, kdy bude trojnásobným nebo dokonce čtyřnásobným otcem, je vysoce pravděpodobné, že už toho bude mít plné brýle a vymýšlení luxusních dovolených, všemožných dárečků a překvapení už nebude na pořadu dne, jako tomu je momentálně.

Už si nebudou moct jen tak odletět na Maledivy, užívat si wellnessy či pařit hluboko do noci. Zatím v jejich vztahu drží náboj především skutečnost, že mají oba i svůj život, nejsou spolu celé dny a váží si každé chvilky, kterou mohou trávit jen sami dva.

Zničí jejich manželství stereotyp? A není jich tolik, jak by se mohlo zdát, jelikož se Roman často stará o dceru Editu (7) a syna Benedikta (4). A v okamžiku kdy založí společnou rodinu, už tyto chvilky dost možná vymizí úplně, jejich vztah se převrátí vzhůru nohama a není vůbec jisté, zda bude fungovat tak skvěle, jako doposud. Ještě k tomu, když s Romanem nemá být často snadné pořízení a Petra je údajně ráda, že má možnost si od něj občas na chvilku odpočinout.

A to samozřejmě v okamžiku, kdy budou mít společné děti a budou je vychovávat, už tak snadno nepůjde..

reklama
reklama

Komentáře