Jejich manželství je jako z reklamy na štěstí

Vyhlédl si ji kdysi v televizi, když ji ale poprvé potkal, nepoznal ji. Dodnes si však karel vybaví, co měla Hana na sobě.

Bok po boku pracují a žijí více než třicet let, a za tu dobu se jejich zamilované pohledy snad ani na vteřinu nevytratily. Mají velkou rodinu, úspěšné divadlo a zřejmě také patent na šťastný vztah.

Býval vždy idolem mnoha ženských srdcí. Jak už to tak ale v životě bývá, osud Karla Heřmánka se měl původně ubírat jiným směrem. „Jako kluk jsem chodil do divadel, ale nikdy by mě nenapadlo, že bych mohl být hercem,“ svěřil se po letech muž, který má dnes na svém kontě mnoho filmových, seriálových i divadelních rolí.

Lákala ho režie

V mládí však, jako chlapec z pražského Žižkova, měl jiné plány. Po absolvování stavební průmyslovky si přál studovat architekturu. Osud tomu ale tehdy chtěl, že nestihl termín zkoušek, a poohlížet se začal po studiu jiného oboru, tentokrát více uměleckého. Lákala ho režie, ale ke studiu na FAMU se nedostal, a tak si řekl, že zkusí štěstí jako herec a přihlásil se ke studiu herectví na DAMU.

Pro velký počet uchazečů nebyl přijat, a tak mu bylo nabídnuto, aby zkusil zkoušky na JAMU v Brně. A tak to „do třetice“ opravdu vyšlo! Na léta studií v Brně dodnes rád vzpomíná. I proto, že se

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden