Jejich manželství prochází krizí

Snaží se Biser Arichtev donutit svoji manželku k tomu, aby se vrátila do práce?

Na mateřské dovolené je sotva pár měsíců, přesto už s VERONIKOU ARICHTEVOU (35) začíná být k nevydržení. A manžel BISER (44) ztrácí trpělivost.

Časy, kdy si ze sebe dokázala udělat herečka Veronika Arichteva (35) legraci, jsou asi nenávratně pryč. Jakmile se jí ale narodil Luka Christo (8 měsíců), úplně se změnila.

Sice tušila, že mateřská dovolená ve skutečnosti žádná dovolená není, ale že to bude taková dřina, si nepředstavovala ani v těch nejhorších snech. „Jsou třeba rána, kdy mi nepomůže ani ten jeho úsměv,“ postěžovala si, protože chce být dokonalou mámou, ale ne vždycky se jí to daří.

Utahuje si z něj?

Sice jí chybí kamarádky i natáčení, ale zároveň ví, že kdyby teď přijala nějakou

Zbývá vám 72% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden