Jejich neutuchající láska se stala zároveň i prokletím

Pro tento svět byli oba až příliš křehcí a svůj žal často utápěli v láhvi alkoholu. To se jim ale nakonec bohužel stalo osudným.

V jejích zelenomodrých zasněných očích se skrýval hluboký smutek. S životní realitou si EVA JAKOUBKOVÁ (†53) moc rady nevěděla, zvlášť poté co přišla o milovaného PETRA NOVÁKA (†51).

Byla nejen krásná, ale pro herectví byla doslova zrozená. Svým rolím dávala celou duši, vždycky jí moc záleželo na tom, aby odvedla co nejlepší práci. Na rozdíl od mnoha kolegů s režiséry nediskutovala a snažila se splnit to, co od ní očekávali.

Brala vážně každou připomínku a někdy dokonce i ty, které mysleli kolegové spíše jako žert. To vše bylo odrazem toho, jaká byla skutečná Eva Jakoubková (†53) – nesmírně půvabná žena, která prostřednictvím své profese utíkala od skutečného života do vlastního světa, který s tím skutečným neměl často mnoho společného.

Nepříjemné zážitky s otcem

Už se taková nejspíš narodila a k útěkům od reality přispělo i dětství strávené s bouřliváckým otcem, který považoval za hlavní smysl života boj s komunisty. Několik let po

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden