Jejich rozchod ji začal stále víc stahovat ke dnu

V Ladislavu Štaidlovi poznala Iveta Bartošová člověka, který jí konečně rozuměl. Vztah to ale byl jako na houpačce a z pohádky se nakonec stala noční můra.

Vztah IVETY BARTOŠOVÉ (48) a LADISLAVA ŠTAIDLA (75) byl již od začátku odsouzen k záhubě, přestože je pojila velká láska. Vzájemné nevěry nakonec po rozchodu vystřídaly tahanice o syna ARTURA (25).

Strastiplná životní pouť Ivety Bartošové (†48) připomíná spíš pořádné drama než pohádku o obyčejné dívce, která jako zázrakem ke štěstí přišla. Těžko říct, jako by to s ní nakonec dopadlo, kdyby neměla takovou smůlu na partnery, kteří její už tak křehkou duši jen ničili…

Neradostné dětství

Problémy se s pěnicí, která jeden čas bořila přední příčky českých hitparád a hudebních anket, táhly údajně již od dětství. Iveta Bartošová se totiž narodila jen 15 minut po sestře Ivaně (56). Říká se ale, že maminka netušila, že pod srdcem nosí rovnou dvě dítka.

Doma na ně ještě čekal bratr Lumír (58) a později se Iveta nechala slyšet, že si právě kvůli tomu přišla celý život nechtěná. Zda to byl opravdu důvod její

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden