Jejich velkou lásku patrně zničily nevěry

Jedna z jejich dcer měla vážné problémy s alkoholem a drogami!

Krásné Demi Moore (58) a mužnému Bruci Willisovi (66) to spolu opravdu slušelo. Co to ale bylo platné, když si už po několika letech od svatby byli nevěrní a nedokázali si na sebe udělat čas.

Půvabná tmavovláska Demi Moore (58) a chlapácký Bruce Willis (66) byli opravdu krásný pár. Seznámili se prý v Los Angeles na promítání filmu, ve kterém hrál tehdejší snoubenec Demi.

Ale protože ji Bruce okamžitě okouzlil tím, že se choval jako skutečný gentleman, dala svému příteli kopačky a začala randit právě s Willisem.

Vzali se v hotelu v Las Vegas

Když si o několik měsíců později vyrazili na výlet do Las Vegas, naprosto spontánně se rozhodli pro sňatek. Ještě ten den se v apartmá svého hotelu vzali a o měsíc později uspořádali pro své přátele pořádný svatební mejdan.

V té době už byl Bruce velkou hvězdou, vždyť ho proslavil seriál Měsíční svit, který fanynky doslova zbožňovaly. To Demi měla své největší

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden