Jejímu kouzlu nedokázal mladší kolega odolat

Když Lenku poprvé spatřil, tak si okamžitě pomyslel, že nic tak krásného ještě neviděl.

Když se spolu objeví na veřejnosti, vypadají jako dvě hrdličky. Přesto Lenka Vlasáková (50) a její manžel Jan Dolanský (44) přiznávají, že u nich doma při hádkách občas létají vzduchem různé předměty.

Půvabná a na první pohled velice křehká. Tak taková je herečka Lenka Vlasáková (50), která se před kamerou objevuje už od roku 1990. Jen o šest let později pak doslova zazářila v dechberoucím snímku Lea, za který si dokonce odnesla sošku Českého lva.

Lenka působila na filmovém plátně jako zjevení a měla spoustu obdivovatelů. Diváky vždy okouzlovala nejen svým talentem, ale i jemnou a nevšední krásou. Už na první pohled bylo zřejmé, že tato žena v sobě ukrývá jakési tajemné kouzlo, kterému nedokázal odolat ani její kolega Jan Dolanský (44).

Ti dva se poprvé setkali během natáčení skvělého snímku Udělení milosti se zamítá. Příběh inspirovaný skutečnými událostmi z padesátých let tak svedl dohromady dvě velké herecké osobnosti. Co na tom, že byl Jan

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden