Jen jednou v životě se ze sester Šafránkových staly nesmiřitelné sokyně v lásce!

Mirka zazářila v několika nesmrtelných rolích, ale pak dala přednost kariéře v úplně jiném oboru.

Na svět přišla Miroslava Šafránková (61) pět let po své slavnější sestře, dokonce jen čtyři dny po jejích narozeninách. A i když hereckou kariéru měla mnohem kratší a méně výraznou než sestra, stejně na ni diváci dodnes rádi vzpomínají!  

Zatímco Libuše Šafránková (66) byla už od útlého věku rozenou „exhibicionistkou“ v tom dobrém slova smyslu, její sestra Miroslava (61) se k herectví hlásila spíše pod vlivem staršího sourozence.

Vliv samozřejmě mělo i rodinné prostředí v malém městě Šlapanice na jižní Moravě. Hlavně tatínek obou budoucích hereček byl hodně činorodý: učil hudbu a hrál v kostele na varhany, takže se u Šafránků doma pořád něco nacvičovalo.

Mirka v jednom rozhovoru vzpomínala, jak ve svém

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden