Jen pár kapek postačí

Nemáte čas? Nemusíte hned chodit na masáže. Obyčejná domácí koupel se nabízí jako nejdostupnější relaxační prostředek. Uvolňuje už sama teplá voda a klid, pár kapek aromatického oleje tento účinek mnohonásobně zvýší.

Levandule – koupelová klasika s mimořádně uklidňujícím působením na psychiku. Doporučuje se při nervozitě, nespavosti a tlumí určité typy bolesti hlavy, vyvolané přetížením a stresem. Borovice, jedle a další oleje jehličnanů – uvolňují svalové napětí a zatuhnutí, podporují prokrvení, současně pomáhají při nastupujícím nachlazení.

Rozmarýn – je výborný při stavech vyčerpání a tělesné únavy, neboť povzbuzuje a stabilizuje krevní oběh. Současně uklidňuje psychiku. Neroli a další citrusové oleje – pomáhají uklidňovat vztek a podráždění, mírní nespavost z důvodu agresivních nálad a pomáhají najít vyrovnanost.

Růže – velmi dobře zabírá při psychickém trápení, tiší žal, smutek a pocit opuštěnosti. Příjemná je ale i při pozitivním psychickém naladění, zvyšuje požitek z koupele a dodává ženám pocit, že jsou přitažlivé.

reklama
reklama