Jennifer Aniston a Justina Therouxe rozdělila představa, kde spolu chtějí bydlet!

K sobě se přibližovali celkem dlouho, od sebe pak šli rychle.

Po zklamání, které ji přineslo manželství s Bradem Pittem (58), hledala Jennifer Aniston (53) dlouho toho pravého. Nestal se jím ani její druhý muž Justin Theroux (50).

Slavná herečka, která si popularitu získala zejména díky seriálu Přátelé, má po svém otci řecký původ. Do svých devíti let v Řecku Jennifer vyrůstala, potom se rodina přestěhovala do USA. Herecké sny měla už od mládí, dělala pro to všechno, co se dalo, ale úspěch dlouho nepřicházel.

Vypadalo to, že Jennifer stráví život jako herečka v druhořadých divadlech. To bylo samozřejmě náročné i finančně, proto ve volném čase pracovala jako servírka nebo poslíček. A právě seriál Přátelé pak všechno změnil k

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden