Jennifer Lopez se vdala třikrát během sedmi let. Ani jednou to nevyšlo!

Zamiloval se do ní na první pohled, ale vzal si jinou ženu!

O nápadníky taková kráska jako herečka a zpěvačka Jennifer Lopez (51) určitě nikdy neměla nouzi. Nejdelší vztah prožila s portorickým zpěvákem Marcem Anthohym (51). Zůstaly jí z něho alespoň děti.

O latinskoamerických ženách se říká, že mají pořádně temperamentní krev. Jennifer Lopez to rozhodně dokazuje, alespoň co se jejích lásek týká. Byla třikrát vdaná a třikrát se rozvedla a kromě toho prožila další vztahy, které plnily první stránky bulvárních novin.

Zatkli ji s partnerem při přestřelce!

První manželství Jennifer netrvalo dlouho, vlastně jen necelý rok. V roce 1997 si vzala jistého kubánského číšníka. Problémy, které jí vztah přinesl, řešila ještě devět let poté, když o ní bývalý manžel chtěl vydat knížku se všemi prožitými intimnostmi. Zatrhnout mu to musel až soud.

Další na řadě byl raper a producent Sean Combs (50), známý jako Puff Daddy. Není jisté, jestli by ho zpěvačka také dovedla k oltáři, vztah měl ale rázný konec poté, co jí a partnera zatkli poté, co se oba připletli do přestřelky v nočním klubu.

Jennifer pustili, ale Sean dostal za nelegální držení zbraně

Zbývá vám 66% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden