Jiří Adamíra se kvůli ženám i pral. Změnila ho až velká láska!

Svému kolegovi přebral partnerku, ale té byl pak stejně nevěrný!

Byl jedním z nejvíc charismatických českých herců minulého století. Věděly to i ženy a Jiří Adamíra (†67) toho využíval. Osudový vztah k mladší kolegyni z něho ale udělal jiného člověka.

Ve svých rolích působil vždy jako uhlazený džentlmen, dokonce i v těch záporných. Jeho hlas patřil k takovým, jakým ženy okouzleně naslouchají. Jiří Adamíra (†67) si na nic nemusel hrát, okouzloval něžnější polovinu lidstva zcela přirozeně.

Rande místo školy

Jiřímu vždy vadila lidská nespravedlnost. Kvůli tomu například nedokončil gymnázium, na které nastoupil v době nacistické okupace. Odmítal se tam

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden