Jiří Babica: Vrací opět úder?

Kuchařská mafie

Už to vypadalo, že slavní kuchaři zakopali válečnou „vařečku“. JIŘÍ BABICA (56) ale opět vytáhl na světlo, co si myslí o ZDEŇKU POHLREICHOVI (60). A jak je vidět, nic se nezměnilo.

Babica byl populárnější dřív, protože měl na internetu svůj pořad a díky jeho úspěchu ho oslovila TV Nova, s níž dal dohromady pořad Babicovy dobroty. Pak ale televize Prima přišla s pořadem Ano, šéfe!, kde začal řádit Zdeněk Pohlreich, který se nyní na rozdíl od Babici vařením stále živí. „Kuchařská mafie v čele s Pohlreichem, Vaňkem a Poštulkou mě mezi sebe nechtěla pustit. Chtěli to celé ovládnout sami,“ říká Babica, který skutečně válku nevyvolal, ale právě profesionálové. Což jim ale mnozí diváci nemohli odpustit.Válka fanoušků se pak rozhořela naplno.

Jeho vaření? To jsou jen takové šiky miky!

Pravda je, že se Babica dlouho držel zpátky, až po nějaké době vrátil Pohlreichovi úder. V jeho podniku by se prý nikdy nenajedl. „Chodím okolo k holiči, a když vidím špagety aglio olio za 85 korun v poledním menu, tak si říkám, že to je největší podvod. Celkový náklad je asi koruna devadesát,“ rýpnul si Babica s tím, že to je tzv šiky miky. Zkrátka nóbl podnik, kde se pořádně nenajíte, ale utratíte za to velké peníze. Nato se ale ozvali Pohlreichovi fanoušci, že spíš holič Babici je šiky miky, jestli si za jeho tak trochu ledabylý účes nechává zaplatit. A Pohlreich nezůstal pozadu. „Hlavně že on si stříhá tu svou palici za 1500 korun,“ nešetřil rivala Pohlreich, který naopak na kadeřníkovi nejspíš ušetří. Ale co teď říká na to, že Babica opět vytáhl do boje? Nechce se vyjadřovat, zřejmě už ho ty žabomyší války nebaví.

.

reklama
reklama

Komentáře