Můj kousek štěstí

Jedna mu utekla, s druhou se rozvedl. Je vlk samotář

Můj kousek štěstí

Nad svou situací se snaží udržet si nadhled. Bere život takový, jaký je.

Představitel pekelníka z pohádky Anděl Páně neměl šťastné dětství. Ani tu pravou stále ještě nenašel. Zato je pyšný táta krásné dcery Anny.

Okouzlující, milý, laskavý, vlídný, se smyslem pro legraci. Tak Jiřího Dvořáka (54) charakterizují ti, kdo ho dobře znají. Zdaleka ne každý tuší, že byl jako malý kluk hluboce nešťastný. Matka od rodiny odešla, Jiří vyrůstal jen s tátou. Ještě ke všemu je pronásledovaly finanční problémy.

„V té době jsme byli opravdu chudí,“ podělil se o smutnou vzpomínku herec, který pochází z Modřic u Brna. „Pro mě byl největší zážitek, když jsem našetřil a mohl tatínkovi koupit gramofonovou desku skupiny Modus, kterou měl moc rád.“

S otcem jako by neměli vztah otec-syn, spíš se chovali jako starší a mladší brácha. Důvěřovali si. Když otec přikázal, že

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden