Jiří Korn si potrpí na to, že v jeho garáži by se klidně dalo jíst z podlahy!

Už půl století těší své příznivce zpěvák Jiří Korn (71). Z původního bigbíťáka se stal dokonalý profesionál v populární hudbě. Manželství mu nevyšla, ale ve své kariéře žádné klopýtnutí neprožil.

Maminka Jiřího Korna (71) zpívala, otec byl číšníkem v hotelu Alcron. Jako malý si zpěvák přál být například kovbojem. Když tatínek reprezentoval Československo v roce 1958 v Bruselu na světové výstavě, poslal mu odtamtud kovbojské oblečení i s koltem.

„Pak přišla chvíle, kdy jsem vyrazil s matkou tramvají v tom kovbojském oblečení na koupaliště. Jeli jsme dlouhou štreku z Karlína do Divoké Šárky, celá tramvaj na mě civěla a já ukrýval rudý obličej pod mohutným kloboukem.

Na tu cestu v životě nezapomenu - tohle krásné

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden