Jiří Krampol má potíže se synem

Nemluví s ním!

Kromě toho, že JIŘÍ KRAMPOL (78) aktuálně řeší, zda se svou ženou HANOU (55) nepřijdou o střechu nad hlavu, velké starosti mu také přidělává jeho syn TOMÁŠ (50), který o otce nejeví žádný zájem. A aby toho nebylo málo, moderátor měl autonehodu!

Jeden průšvih za druhým se valí na populárního baviče a moderátora pořadu Nikdo není dokonalý. Jak jsme vás nedávno informovali, Jiřímu hrozí, že brzy bude muset opustit rozsáhlý byt v nejdražší ulici v Praze a možná tak s manželkou nebudou mít kde složit hlavu.

Krampol se totiž doposud těšil z výhod nájemního bytu, kdy za nemovitost, jejíž nájem v této lokalitě se šplhá do desítek tisíc korun, platil pouhých 16 000 korun. Majitelka bytu si však řekla dost a rozhodla se manželům navýšit nájemné.

„Majitelka nám to nyní zvedla na pětatřicet tisíc. To si absolutně nemůžeme dovolit platit,“ posteskl si Krampol s tím, že si takovou věc ani ona nemůže dovolit. „Bavili jsme se se spoustou lidí a mohla by prý navýšit cenu třeba o dva tisíce, ale ne o dvacet,“ tvrdí moderátor, který vše předal právníkovi a pevně doufá, že se situace obrátí v jejich prospěch.

Nerozumí tomu

Jenže ani zkušení advokáti nedokážou napravit vztahy mezi Krampolem a jeho synem, které nyní panují. Podle moderátora na něj Tomáš prachsprostě kašle. „Naposledy mi před osmi lety řekl, že brzy zavolá,“ konstatoval smutně moderátor, jehož dítě žije až v daleké Austrálii, a tak jsou spolu odkázaní jen na telefonní kontakt.

„Poslouchám, že i ostatní mají děti natrvalo žijící v cizině, a přesto s nimi neztrácejí kontakt,“ doplňuje Jiří s tím, že opravdu nechápe, proč se syn takhle chová. „Brzy to bude přesně osm let, co tady byl se svou současnou ženou naposledy. Vzal jsem ho na dovolenou, dal jsem mu peníze, prostě jsem se choval jako táta. A pak najednou jako když utne,“ pokračuje moderátor, který na syna apeluje, že pokud bude ještě nějakou dobu otálet, může být už pozdě.

Šlo mu o život

Zda se synem najdou ještě společnou řeč, ukáže až čas. Smolné Krampolovy dny však nejsou ještě stále u konce. Nejenže Jiří musí řešit nejisté bydlení, pošramocené vztahy v rodině, ale nyní má také opletačky s policií kvůli autonehodě, kterou před pár dny způsobil syn MICHALA HRZÁNA (68) JAKUB (31), který Jiřího a jeho kolegu KARLA BLÁHU (69) vezl na vystoupení do Brna.

Při hrůzně vyhlížející nehodě mohou být moderátor a zpěvák rádi, že z toho vyvázli se zdravou kůží. Ze střetu s luxusním vozidlem si však oba odnesli pořádný šok, který se ještě více umocnil při zjištění, že Hrzánův syn řídil značně podnapilý.

Nadýchal neuvěřitelných 2,65 promile. „Kdybych věděl, že řidič požil alkohol, v životě bych do auta nesedl, nejsem přece idiot,“ tvrdí Krampol, který kvůli tomu musel být vyslýchán i policí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden