Jiří Krampol: Může přijít o nohu

Nechce se připravit o výdělky

V posledních týdnech to nemá vůbec jednoduché. JIŘÍ KRAMPOL (79) málem přišel o manželku, která spolykala prášky a zapila je alkoholem. Teď jí pomáhá se léčit. Do toho se ale zase ozývá jeho bolavá noha, která zoufale volá po zákroku. On ho ale neustále odkládá!

Možná se v Thajsku Leona zdrží déle, než by chtěla, aby tam přečkala období, kdy se o ní dobře nemluví. Ve Tváří prochází různými změnami. V prvním díle show se představila jako Sestra v akci. «Když zemřela její životní láska, architekt BOŘEK ŠÍPEK (66), stala se z LEONY MACHÁLKOVÉ (50) zlomená žena. Poslední měsíce neřešila nic jiného než hádky o dědictví po zemřelém umělci. Dnes už ji ovšem trápí něco jiného. O  jeho manželce HANĚ (56)  je obecně známo, že se  k práci moc nemá. Věčně se tedy nudí doma.  Ale tomu je teď konec.  Aby Krampolová neměla čas myslet na alkohol a věnovala se  něčemu užitečnějšímu, manžel ji zaměstnal! Prý je teď jeho asistentkou. Hanka  z  toho  má  obrovskou radost. „Připadám si  konečně  k  něčemu,  nemohu  opravdu nic nedělat,“ tvrdí i přesto, že byla léta bez práce.

Touží pomáhat ostatním

Prý mu denně kontroluje kalendář a plánuje schůzky.  Ale nadlouho to rozhodně nevidí. „Není  dobré být s manželem doma  a zároveň na každém jeho kroku.  Na svoji práci, na kterou se moc  těším, si ale musím ještě počkat. “  Údajně touží stát se sociální pracovnicí a pečovatelkou. Na tento  nápad ji podle jejích známých přivedl její nedávný pobyt v psychiatrické léčebně. Jestli jí ale  pracovní nadšení vydrží alespoň  až do doby, než se úplně uzdraví,  to bohužel nikdo neví. Okolí  může jen doufat..

  Myslí si, že mu to nepomůže

Pro Krampola je teď ale velkou  výhodou, že mu jeho manželka  dělá asistentku. Potřebuje ji totiž  víc než kdy jindy. Opět ho trápí  obrovské bolesti kolena. „Už  roky mám problémy s kolenem.
Bolí to jako čert, ale někdy to  zase nebolí skoro vůbec. Jen  do těch schodů je to mizérie, to  chodím krok sun krok a trvá mi  to.“ Lékaři mu už léta říkají, že  musí jít na operaci, ale o té nechce ani slyšet. „Na operaci nepůjdu, alespoň zatím ne. Kdekomu, koho znám a byl na tom, to  udělali buď blbě, nebo s tím má  problémy dál. To nechci,“ říká  herec a moderátor. Navíc by kvůli operaci nemohl objíždět  republiku se svými besedami  a  bavit  lidi.  Ke všemu se mu má  letos splnit jeho celoživotní sen. Možná se  setká se svým hereckým vzorem JEANEM-PAULEM  BELMONDEM (84)! Jenže když koleno  nebude léčit, může nakonec klidně přijít i o nohu! To by se pak   ale manželka ne- mohla  vrátit  do  práce  a  zase  by  upadla  do  depresí. Neriskuje  tak  jen  své  zdraví,  ale  i její.

reklama
reklama