Jiří Langmajer: Vzdal se veškerého svého majetku!

Je chudý jako kostelní myš? Vypadá to totiž, že nevlastní vůbec nic! Jiří Langmajer (53) se prý těsně před svatbou se svou snoubenkou Adélou Gondíkovou (45) zbavil veškerého svého nemovitého majetku. Nedávno totiž prodal dům, ve kterém bydlel společně se svou bývalou ženou.

Je odkázán na svou budoucí ženu?

Dům odkoupila firma, jež se zabývá destilací lihovin. Nikdo z jejich společných přátel ani v nejmenším netuší, proč to udělal. Teď totiž herec nemá vůbec nic a je odkázán na svou budoucí ženu. Právě v jejím domě totiž pár už několik let společně bydlí.

Zbavil se všeho

Jeden z hercových kamarádů se prý nechal slyšet, že se domu zbavil proto, protože to po něm chtěla sama Gondíková. Údajně nechtěla, aby ho cokoli s jeho bývalou ženou pojilo. Když se pak novináři ptali samotného herce, co ho k prodeji nemovitosti vedlo, odmítal prý cokoli sdělit.

O pár milionů je údajně aktuálně sice bohatší, ale zato bez perspektivy do budoucna. Dříve podle všeho vlastnil hned několik nemovitostí, ale postupem času se všeho vzdal. A důvod kroku zůstává skrytý..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden