Moje šťastná hvězda

Jiří Menzel: Bojuje Menzel stále o život?

O zdravotním stavu JIŘÍHO MENZELA (80) jeho žena OLGA (40) dlouho mlčela. Ještě před pár měsíci chystala oslavu k jeho jubileu. Ta ale nyní musí počkat. Nejen to Olga prozradila.

Od jeho kolapsu v listopadu Olga v podstatě nepotvrdila, co se slavnému režisérovi přihodilo. Jen opatrně oznámila, že je Jiří skutečně v nemocnici a prosila o klid s tím, ať jí lidé drží palce.

Stále nemá vyhráno

Teď v souvislosti s kulatinami, které Menzel slaví 23. února, prozradila Olga více. Potvrdila, že jejího muže postihla nákaza meningokokem. „Můžu se jen domnívat, že Jirka chytil meningokoka nejspíš z klimatizace v letadle, když v Košicích připravoval operu Falstaff,“ prozradila. Menzelův zdravotní stav prý komplikoval i zánět středouší, proto ho operovali.

Nastoupil druhý tatínek

Olga je velmi zaměstnaná žena, která pracovala skoro i na porodním sále, kde se ocitla dvakrát. O to je pro ni náročnější, když musí skloubit práci a péči o manžela a o své dvě malé holčičky. Jak ale přiznala, pomáhá jí maminka i tatínek starší dcery ANIČKY (10) režisér JAROSLAV BRABEC (63). Ten má kladný vztah nejen ke své dcerce, ale i mladší EVIČCE (3), jejímž otcem je zase Menzel. „Nenapadlo by ho třeba vzít do zoologické zahrady jenom Aničku,“ pochvaluje si Olga, která má na chlapy kliku.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden