Můj kousek štěstí

Jiřina Bohdalová se topí v luxusu!

Dokáže vydělat vážně na všem?

Legendární česká herečka Jiřina Bohdalová (84) si na stará kolena užívá luxusu, o kterém se mnohým ani nesní. Její jmění se odhaduje na 50 milionů korun, a přestože bývala šetřivá, teď rozhazuje!

Už od samého počátku její kariéry bylo jasné, že to dotáhne nejspíš hodně daleko. Takových hereček jako je ona, totiž není mnoho. Kdo by si však pomyslel, že se kromě nejpopulárnější herečky současnosti, stane také jednou z těch nejbohatších? Vilka v Hostivaři, další vilka pro  vnuky Marka (29) a Vojtu (20), do jejíž rekonstrukce dala nedávno prý téměř dva miliony korun, a k tomu luxusní chata u Semil.Nemluvě o desítkách milionů korun ze slavných filmů, seriálů, televizních inscenací, scének a divadla, kde vystupuje. To je jen slabý výčet majetku a financí, které Jiřina Bohdalová za svůj život nastřádala. A teď se rozhodla naškudlené miliony pořádně roztočit! Do hrobu si je přece s sebou nevezme.

Mluví se o ní jako o skrblíkovi
Bohdalová se nikdy netajila svým vřelým vztahem k penězům. Budiž jí k dobru, že  si prošla těžkým životním obdobím, kdy se musela postarat o celou rodinu a její práce byla jediným  zdrojem rodinných příjmů. Naučila se proto otáčet každou korunu dvakrát. Později už sice tolik šetřit nemusela, ale zvyk je holt železná košile, a i když už měla peněz více než dostatek, byla šetrná. „Nikdy jsem neměla nic zadarmo,“ upozorňuje herečka všechny ty, kteří by jí snad momentální život na vysoké noze chtěli vyčítat.

„Bývala jsem samoživitelka a pěkně jsem se musela otáčet, abych uživila rodinu,“ dodává jedním dechem. Na jednu stranu nemůže člověk proti takovému tvrzení nic namítat, na druhou je přinejmenším poněkud zvláštní, že má herečka potřebu své jmění před ostatními obhajovat. Nemá snad čisté svědomí? Nebo se bojí, že když se rozkřikne, jak dobře se teď má, přijde kvůli všudypřítomné závisti o fanoušky a, nedej bože, také o lukrativní kšefty? Přece jen, tvůrci by si mohli říct: „Jiřina si už vydělala dost, teď dáme šanci těm mladším. “Skutečnosti, že i okolí a kolegové si všimli, že se herečka nemá špatně, potvrzuje i jedna z kolegyň: „Jiřina vydělává vážně královsky...“

S hraním může klidně seknout
Kromě profese herecké má ale Jiřina ještě další zlatý důl, který jí celkem slušně sype a který se jí dařilo dlouhé roky s úspěchem tajit. Není to totiž tak dávno, co vyplula na povrch informace, že herečka řadu let podniká. Tajný maloobchod jí vzkvétá už od roku 1992 a podle databáze živnostníků se její obraty ročně pohybují údajně ve výši tří až pěti milionů! Dalo by se tak s trochou nadsázky říct, že Jiřina přehazuje peníze vidlemi.

Není proto divu, že si může dovolit utrácet za oblečení desítky tisíc korun, jezdit na drahé dovolené, dopřávat si jen to nejlepší jídlo a pití a sponzorovat nákladné rekonstrukce svých nemovitostí.

Herečka se svým movitým partnerem Lubomírem Fockem

Láska, nebo laciný kalkul?
Za zmínku jistě stojí také muž, který se objevuje po boku Bohdalové. Řeč je o Lubomíru Fockovi (61) a nejde o jen tak nějakého muže, ale o slovenského miliardáře! Focko je totiž u našich východních sousedů velmi vlivným a movitým člověkem. Vlastní síť nákupních center a v celé řadě dalších firem je jednatelem.

Bohdalová dosud nepotvrdila, zda jde o životního partnera, naopak kolem celé situace už přes rok mlží a o miliardáři mluví jako o dobrém příteli. Těžko tedy soudit, zda ve vztahu hraje hlavní roli láska, či spíše vřelý vztah k voňavým bankovkám. Jedno je jisté, lepší partii si k sobě jedna z nejbohatších hereček českého showbyznysu najít vážně nemohla. A kdyby  došlo jednou k svatbě, stane se z multimilionářky Jiřiny, žena miliardáře! Navíc jako by tomu snad sám osud chtěl, dostala nedávno Jiřina Bohdalová lukrativní nabídku zahrát si postavu, jež jí byla ušita přímo na míru. Zdeněk Zelenka (60) jí nabídl roli miliardářky v nově připravovaném filmu! Tak jestli tohle není není znamení...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden