Můj kousek štěstí

Jiřina Bohdalová vzala milionáře na milost?

Ještě před nedávnem to vypadalo, že je se vztahem Jiřiny Bohdalové (85) se zámožným přítelem Lubomírem Fockem (62) konec. Pár se znal už z minulosti, podnikatel věrně doprovázel Jiřinu na společenské akce a bylo vidět, že ti dva k sobě prostě patří.

Herečka se svým nápadníkem dokonce vyjela na romantický výlet do Itálie. "Pořád o něm mluví, volají si, jezdí na výlety... Nebydlí spolu, ale on je u ní hodně často. Byli spolu i na chalupě," potvrzovali její přátelé.

Jenomže pak přišel prudký obrat. Najednou jakoby Bohdalová za láskou udělala tlustou čáru. Všude se objevovala sama a ne v příliš dobré náladě, věrná opora jí evidentně chyběla. Nepohodli se ti dva? Našel si snad Focko mlaldší? Mluvilo se o tom, že pravým důvodem je Jiřinina hrdost.

Její přítel prý pořád mluvil o svatbě, mělo údajně proběhnout i zasnoubení. Ačkoli se však spekulovalo o chystaném tajném sňatku, zůstalo jen u slov. A to se mělo herečky dotknout. Než se nechat vodit za nos, raději vztah utnula.

Podle všeho teď ale vzala svého snoubence zpět! .

Ačkoli před tím obrážela všechny V.I.P. události sama bez přítele, najednou se milionář objevil na koncertě Heleny Vondráčkové (69) dokonce jako výsostný záskok za ni! Před Vánocemi totiž herečku skolila viróza, bojovala dokonce se zánětem průdušek.

A kvůli tomu musela zrušit hned několik akcí. Nedorazila tak ani na vystoupení do Lucerny, kam přislíbila účast. Místo sebe ale poslala nečekaně právě Lubomíra Focka. Přišel po boku její dcery, herečky Simony Stašové (61) a jejího syna Vojtěcha Skřípala (22) a nepřítomnost Bohdalky horlivě omlouval.

"Jiřinka je nemocná, takže nepřišla, ale jsem tady s její dcerou a vnukem," vysvětloval lítostně. Že by srdce herečky roztálo a Fockovi se ještě rozhodla dát šanci? Už to tak vypadá. Zřejmě Jiřina pochopila, že je na malichernosti život moc krátký a že blízkost spřízněné duše je pro ni přednější.

Třeba se ale dočkáme i té svatby!.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden