Jitka Boho se stěhuje do nového! Ale kde na to vzala?

Nic lepšího se jí asi nemohlo stát! Do podvědomí se zapsala už jako česká Miss z roku 2010 Jitka Válková (25). Pak jí sbalil bubeník Lukáš Boho (33) a momentálně v soutěži Tvoje tvář má známý hlas předvádí, co dokáže.

Na rozdíl od Leony Machálkové (50), která pořád působí namyšleně, si Jitku televizní diváci oblíbili. Talentovaná brunetka a maminka dcerky Rosálie (2) se vůbec netají tím, že na účast v pěvecké soutěži kývla kvůli penězům a dalším nabídkám, které, jak doufá, po soutěži dostane. Jitka si tak může se svým manželem muzikantem Lukášem konečně pořídit vysněný dům, po kterém už tak dlouho  strašně touží a přestěhovat se z jejich bytu kousek za Prahu.

Sen o luxusním domě něco stojí!

Kolik je to nakonec stálo a kdo zaplatil víc? „Nechtěli jsme utrácet za předražený nájem bytu. Snad už teď během podzimu se budeme stěhovat do našeho domku, který se staví,“ přiznala Jitka. Divné je, že se ještě ani nezabydleli, a už mají zase zaječí úmysly. Tohle totiž prý zdaleka není jejich vysněný domek. Proto tu zůstanou maximálně tak patnáct let, a pak se teprve dočkají vytouženého a mnohem luxusnějšího domu. A to samozřejmě něco stojí! Uvidíme, kam až tuhle honbu za luxusem nechá zajít.

Cizí chlapi ji už svlečenou neuvidí!

Pro práci zanedbává i rodinu. Na manžela vůbec nemá čas, a to má doma maličkou Rozárku, která maminku, kvůli náročným zkouškám málem dva měsíce neviděla. „Strašný to je. Po nocích se mi chce únavou brečet. Nečekala jsem, že to bude takhle náročný,“ stěžovala si bývalá modelka. A to má v plánu pořídit si další dítě. Na nic jiného než na zpívání jí ale teď čas nezbývá, protože manžel by ji na přehlídkové molo už nepustil. „Určitě už bych nepředváděla spodní prádlo. A mužovi by se to okukování cizími chlapy, už nelíbilo,“ potvrdila Jitka.

reklama
reklama

Komentáře