Jitka Čvančarová: Manžel jí nenápadně nabádá k hubnutí

Přiměla ji žárlivost?

Kdekdo si všiml, že herečka JITKA ČVANČAROVÁ (38), která byla kdysi štíhlá jako proutek, výrazně přibrala. V jednom období se dokonce spekulovalo, jestli není v požehnaném stavu. Až nyní vyšla pravda najevo.

Skoro rok a půl po porodu se Jitka snažila shodit přebytečná kila, která během těhotenství s dcerou ELENOU EMILIÍ (4) nabrala. Navštěvovala dokonce pravidelně kurzy bikram jógy. Výsledek se ale bohužel nedostavil. Nakonec nad dietami a pohybem zlomila hůl a rozhodla se ze svých kyprých tvarů udělat přednost. „Jsem šťastná a váha je to poslední, co by mě mělo trápit,“ vykřikovala do světa. Jenže to podle všeho začalo trápit jejího manžela, tanečníka PETRA ČADKA (38), a rozhodl se vzít věc nenápadně do svých rukou.

Sportuje celá rodina

Podle všeho si řekl, že když se k hubnutí nemá herečka sama, zasáhne do redukční diety on. Jako správný gentleman na to šel ale chytře – začal Jitku vybízet ke sportu. A tak místo lenošení a užívání si chutných pokrmů vyrážejí manželé pravidelně za sportovními aktivitami. A Čvančarová je prý nadšená. „S mužem máme společný pohyb, všechno děláme společně. Teď jsme se do toho hodně obuli,“ pochvaluje si herečka a dodává, že už v létě se věnovali jízdě na kole, ke které se vrátila po letech. „Jezdíme na výlety, běháme, plaveme a teď hlavně lyžujeme. I naše Elenka už umí lyžovat,“ chlubí se. Uvidíme, kdy se dostaví první výsledky. Dost možná se Jitka pustila do hubnutí s takovou vervou také proto, že kolem jejího muže se motá spousta krásných a štíhlých tanečnic a ona se rozhodla neponechat nic náhodě. Je veřejným tajemstvím, že herečka, která se vždy snažila nasoukat do šatů menších velikostí, jako porotkyně soutěže Tvoje tvář má známý hlas nikdy nenechala nit suchou na štíhlých ženách. Své si od ní vyslechla HANA HOLIŠOVÁ (36) či IVA PAZDERKOVÁ (36).

reklama
reklama