Jitka je šťastná, že může kráčet cestou humoru a hudby

JITKA MOLAVCOVÁ (69) začínala v českém showbyznysu původně jako šansoniérka. Pak ale JIŘÍ SUCHÝ (87) objevil, že má báječný smysl pro humor, a začala spolupráce.

Sympatická herečka a zpěvačka Jitka Molavcová (69) se narodila 13. března 1950 na Vinohradech, odkud ji tatínek přinesl rovnou do pivovaru, kde pracoval jako sládek.

Na slavném pivovarském dvoře, který měl kouzelnou atmosféru a kde Vlasta Burian (†70) nebo Jiří Voskovec (†76) s Janem Werichem (†75) točili své filmy, pak vnímavá Jitka prožívala svoje dětství.

Měla blízko k hraní i k hudbě

Jitka už odmalička obdivovala klauny a komiky a také vnímala humor jako jeden z největších pokladů světa. Velmi brzy totiž pochopila, že je to prostředek, s jehož pomocí může překonávat mnohá životní úskalí.

Snad i proto už odmala toužila po

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama