Jitka Schneiderová: Opustí ji snad kvůli mladší milence?

Herečka Jitka Schneiderová (46) byla delší dobu sama a vychovávala svou dceru Annu Sofii (12). Když potom narazila na svého současného partnera Lukáše (40), byla to prý láska jako trám. Dodnes o něm však odmítá poskytovat jakékoliv informace.

Ví se jen to, že se živí jako designér, to je vše. Jako kdyby Jitka tušila, že půjde jen o krátkodobý vztah, a proto nechtěla, aby si lidé jejího partnera příliš vryli do paměti. Ať už ho tají z jakéhokoli důvodu, nic to nemění na tom, že si prý poslední dobou vůbec nerozumějí. Buď se několik dní nevidí a nekomunikují spolu, nebo, když už se sejdou, po sobě jen štěkají. Co se s nimi děje?

Chce mít miminko

Proslýchá se, že jejich hádky se týkají především miminka. Lukáš by si prý potomka velmi přál, ale Jitce už přece jen biologické hodiny přestávají tikat. Ona sama dcerku má a je spokojená, Lukáš si se Sofií prý také rozumí a má ji rád. Ale údajně nic nenahradí to, když držíte v ruce své vlastní dítě. To Jitku přece jen trochu naštvalo, protože tím dal její partner najevo, že Annu Sofii nikdy nebude milovat jako vlastní dceru.

Podle Jitčiných kamarádek si tohle téma měli vyřešit na začátku jejich vztahu, a ne teď. V takových důležitých věcech měli mít jasno už dávno. Teď se zdá, že oba mají o životě jiné představy, a dohromady jim to zkrátka nefunguje. Navíc se spekuluje, že Lukáš si měl za Jitku už v minulosti najít mladší náhradu.

Kolikrát ji podvedl?

Je pochopitelné, že Jitka je jako herečka pracovně celkem vytížená.Není proto divu, že na partnera nemá tolik času, kolik by si on představoval. Ale zase na druhou stranu s tím měli oba počítat dopředu. Lukáš byl kvůli tomu údajně na Jitku mnohokrát naštvaný a hádali se kvůli tomu.

To by ani tak nevadilo, hádky ke vztahu patří, ale nevěra už ne. Lukáš měl být totiž Jitce v minulosti nevěrný, a to ne jednou. Nicméně se neví, zda šlo pořád o jednu a tu samou milenku, nebo jestli to designér střídal jako ponožky.

K herečce se prý dokonce občas takové pomluvy donesly, ale ona nad nimi vždy jen mávla rukou. Nicméně teď, když chce Lukáš dítě, hrozí, že skutečně uteče za mladší, která mu potomka moc ráda dá. Jitka by odchod partnera pochopitelně nesla velmi těžce.

Zvlášť když si na něj zvykla už i její dcera. Dokážou se partneři ohledně dítěte nějak rozumně dohodnout? Ohledně tohoto tématu se toho však moc probírat nedá. Jitka už zkrátka je ve věku, kdy by těhotenství bylo velmi rizikové, a ona to riskovat prý nechce. Pokud to Lukáš nepochopí, u Jitky ho už nic neudrží.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama