Jitka Zelenková obětovala svému milenci jedenáct let života, ale nelitovala toho!

„Byla to krásná láska, jakou už nikdy nezažiju! A možná, kdyby se to nestalo, tak bych ani nikdy nic tak silného neprožila. Bylo to jako z filmu.“

V době, kdy Jitka Zelenková (70) měla tajný vztah s Ladislavem Štaidlem (75), ještě neexistovala bulvární média. Proto se o její lásce, která se nakonec ukázala být marnou, dozvěděl svět až po letech.

 Vztah k hudbě získala Jitka Zelenková (70) díky svým rodičům. Otec byl houslistou a později i dirigentem, matka sboristkou. Práce v divadle si vyžadovala spoustu večerů, a proto malou Jitku vychovávali před nástupem do školy dědeček a babička.

Složitá doba dospívání

Když si potom rodiče převzali Jitku zpátky k sobě, bylo to pro ni dost stresující. Otec se s matkou často hádal, což předtím nevídala. Od babičky na venkově se přestěhovala do Prahy, na kterou si špatně zvykala, což se odráželo i v jejím školním prospěchu. V době puberty pak bydlela Jitka s otcem, který získal angažmá v Poděbradech.

Léta tam strávená považuje zpětně za hodně divoká. Táta si s ní nevěděl rady, takže Jitka měla i trojku z chování za neomluvené hodiny ve škole. Toulala se prý dokonce po

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře