Josef Laufer má strach o svou nemocnou ženu

Herec Josef Laufer (77) trne hrůzou. Jeho milovaná manželka Irena Greifová (76) je stále v ohrožení života! Vážné zdravotní problémy návrhářce filmových a divadelních kostýmů začaly už v loňském roce. Greifová musela být hospitalizována na anesteziologicko- resuscitačním oddělení.

Co ji do rukou lékařů přivedlo, nejprve nebylo jasné. Spekulovalo se, že prodělala mrtvici či srdeční příhodu. To se ale nakonec nepotvrdilo. Posléze se ukázalo, že šlo o toxický šok. Když se Laufer seznámil s tím, o jak vážnou chorobu jde, naprosto ho to zdrtilo.

Jeho manželka začala bojovat o holý život. "Je to staršná nemoc, přežije ji deset procent lidí. Dokážete si tedy představit, jak mi je. Teď konečně po měsících manželku z přístrojů odpojili, na ARO ale leží stále," informoval zničeně.

I po měsících je ale situace špatná..

Z trvalého stresu, který prodělával, navíc herce skolil aktuální zánět žaludku. Operovali ho dokonce ve stejné nemocnici, jako ležela jeho manželka, což bylo prý pro Laufera ještě více skličující. Až po dlouhých měsících se zdálo, že se stav Greifové začal zepšovat.

Najednou ale přišla další pohroma. Kostýmní výtvarnice musela podstoupit okamžitou operaci střev. Pravděpodoně kvůli dlouho trvající nepohyblivosti se jí totiž střeva zauzlila. Komplikace přišla ve chvíli, kdy se Greifová znovu učila chodit a vše bylo na dobré cestě.

Rázem spadla tam, kde byla. Narkóza, při které ji operovali, pro ni po dlouhodobém umělém spánku, ve kterém musela být, pro ni znamenala velké nebezpečí. Bylo velkou otázkou, jak se s tím tělo vyrovná..

Ač se zdálo, že se stav Greifové konečně stabilizoval, podle našich informací se její zdravotní stav prý příliš nezlepšuje. Údajně se vždy objeví další zdravotní komplikace, která výtvarnici vrátí na zčátek.

Není divu, že Laufer to už psychicky nezvládá. Utápí se v černých myšlenkách. Dobře si uvědomuje, že jeho žena stále nemá vyhráno. Pořád se užírá myšlenkami na to, co by bylo, kdyby ji ztratil. "Já svou manželku strašně miluju.

Vůbec nevím, co bych si bez ní počal," vylévá si srdce. Nezbývá, než jeho ženě držet ze všech sil palce, aby se z choroby konečně zotavila..

reklama
reklama

Komentáře