Jsou kolegové, nebo už milenci?

Ačkoli oba žijí v naoko spokojených manželstvích, má to mezi nimi během natáčení pořádně jiskřit. Už pár týdnů se šušká, že k sobě mají velmi blízko herci ze seriálu Jedna rodina Lenka Zahradnická (37) a Filip Blažek (49).

Proč je to k sobě asi tolik táhne a opravdu se může stát, že spolu jednoho dne skončí v posteli? Zahradnická je relativně krátkou dobu manželkou Michala Vavra, Blažek si zase před časem vzal jistou Jolanu Blažkovou (42). V obou případech se ale proslýchá, že nejsou v manželstvích stoprocentně spokojení.

Filip Blažek (49).

Chybí jí bouřlivá minulost?

U herečky to bude nejspíš proto, že byla v životě zvyklá chodit s úplně jinými typy mužů. Dříve si ráda užívala s pohlednými herci a zpěváky. Na mysli máme zejména její románky s Tomášem Klusem (36) nebo Vojtěchem Dykem (37). S oběma prožívala vášnivé chvilky a možná jí něco podobého s Vavrem chybí.

Podobně na tom má být i Blažek. O tom se ví, že část života strávil s krásnou herečkou Lucií Benešovou (48). Momentálně je s Jolanou, o které se ví, že propadla plastickým úpravám a postupem let se z ní stává někdo úplně jiný.

Jolana v honbě za plastickou iluzí

Nejenom že má chirurgicky upravená prsa, ale také podstoupila plastiku břicha a rovněž operaci víček. A možná právě přirozená krása, kterou Zahradnická oplývá, Blažkovi začíná v životě chybět.

Nehledě na to, že už pochybuje i sám o sobě, a to hlavně proto, že mu kolegové často naznačují, že i on stárne. „Přijdu si, že se tak trochu rozpadám. Lidé mi říkají, ať se podívám do občanky,“ prozradil herec.

Skončí nakonec s kolegyní v posteli?

A možná právě proto, aby nejen okolí, ale i sám sobě dokázal, že je na tom stále dobře, zkusí svést nějakou mladší kolegyni. A Zahradnická, s níž pravidelně natáčí, je pro něj ideálním cílem.

Uvidíme tedy, jestli jiskření „na place“ brzy přeroste v něco ještě důvěrnějšího. Často se stává, že vztahy na pracovišti se postupem času promění v milenecký poměr. A Zahradnická s Blažkem by se k sobě opravdu hodili, byli by na první pohled bez nadsázky krásný pár.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden