Můj čas na kafíčko

Jsou opravdu jen kolegové, nebo milenci?

Můj čas na kafíčko

Doma má starší manželku, která má ale stále svůj půvab. Nicméně se proslýchá, že už mu přestala stačit a začal si s kolegyní ze seriálu!

V seriálu spolu tvoří zamilovaný páreček a v hereckých kuloárech se špitá, že nejen tam. Beáta Kaňoková (33) vypadá vedle Vojtěcha Dyka (37) jako jeho partnerka, ačkoli on je ženatý. Snaží se snad utajit, že je Kaňoková jeho milenkou?

Ačkoli působí ve společnosti jako dvě zamilované hrdličky, realita má být poněkud odlišná. Pohledný herec ze seriálu Pan profesor Vojtěch Dyk (37) žije ve vztahu s Tatianou Dykovou (44) už mnoho let, ovšem už si spolu prošli mnohými krizemi. Čelí momentálně další, protože se Dyk zakoukal do své seriálové kolegyně Beáty Kaňokové (33)?

Ženy o něj měly vždy velký zájem

Okolo dobře vypadajícího herce a muzikanta se vždy rojily krásné ženy. Není tajemstvím, že prožil románek třeba s hvězdou seriálu Ulice Lenkou Zahradnickou (37). Do atraktivní herečky se zakoukal takovým způsobem, že se kvůli ní přihlásil i na DAMU, kterou následně úspěšně dokončil.

Po roce mu utekla

Jejich vztah však neměl příliš dlouhého trvání. Zahradnická mu totiž, údajně po pouhém roce, utekla, což tehdy Dyk nesl hodně špatně. Údajně měl i psychické problémy, a ze žalu dokonce prý

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden