Jsou tam, kde byli?

Ačkoli je součástí veleúspěšného seriálu Slunečná, nakonec překvapivě vzala i kšeft v konkureční televizi a stala se hvězdou zbrusu nové Anatomie života.

Neukousla si ale příliš velké sousto? Věnovat se dvěma seriálům naráz, to totiž musí být pořádný zápřah. Ještě nedávno si Martina Preissová (45) postěžovala, jak je pro ni občas náročné být přes den v práci a potom se ještě starat o svou rodinu.

S manželem si zažila své, teď si chce konečně všechno vynahradit

Zatímco ona dřela, jak jenom mohla, její muž Martin (48) prý všechno sledoval jenom zpovzdáli a vypadá to, že se v chodu domácnosti moc neangažoval. Sám dokonce pronesl, že s manželkou by ve stejném projektu hrát nemohl, protože by pak doma stála veškerá práce.

Hraje v Sestřičkách Modrý kód a času asi taky nemá zrovna nazbyt. Jenže Martina už zřejmě nechce mít všechno pouze na svých bedrech. Možná i proto vzala další roli, aby se vyhnula každodennímu stereotypu.

Chce se si po letech splnit sen

Když manžel trpěl psychickými problémy, byla na všechno úplně sama. Nyní, když už je všechno relativně zase v pořádku, se chce konečně naplno vrátit v herectví a žít tak jako předtím.

Bezstarostně si užívat života. Jenže jak to vezme Preiss, těžko říct. Je totiž celkem možné, že když nyní všechno padne pro změnu zase na něj nakonec by mohlo všechno skončit zase u jeho pití.

reklama
reklama

Komentáře