Moje šťastná hvězda

Jsou Tomešová těsně před rozvodem?

Přišli sympatičtí manželé konečně na to, že slepovaný vztah nemá žádnou budoucnost?

MICHAELA TOMEŠOVÁ (31) si nedávno posteskla, jak je naivní. A rozhodla se hledat právníka. Chystá snad rozvod s manželem ROMANEM (34)?


Neměli to vždycky jednoduché, ale všechno zatím ustáli. Když se Michaela Tomešová (31) ze ZOO vdávala za zpěváka a herce Romana Tomeše (34), našli se i tací, kteří tvrdili, že jim to nemůže vydržet. A možná se jim to vyplní, protože nedávno řešila Tomešová na sociálních sítích zajímavý problém.


Označila se za naivní a prosila všechny své sledující o kontakt na co nejlepšího právníka. Co se v jejím životě stalo a má to něco společného s krizí, kterou s manželem v nedávné minulosti prožívali?


S pohledným kolegou už v minulosti randila. Říká se ale, že si k sobě nyní opět našli cestu.

Má každý někoho jiného?

Spekulacím o krizi by nahrávalo i to, že se v zákulisí českého showbyznysu povídá o její příliš velké náklonnosti k Davidu Gránskému (30). Tomešová s hercem ze seriálu ZOO před časem randila. Teď jsou z nich kolegové, často spolu natáčejí a mohli si k sobě zase najít cestu.

Nebo ji nikdy ani neztratili. Navíc tomu není tak dávno, co se mluvilo o tom, že se její manžel tak trochu poohlíží jinde. Na tyto spekulace tenkrát nikdo příliš nedal, protože manželství Míši a Romana dosud opravdu platilo za vzorové.

Co asi měl se svou kolegyní?

Nedávno to ale opravdu vypadalo, že něco měl se se svou kolegyní Denisou Grossovou (23). Domů totiž jedné noci přišel ve ne zrovna střízlivém stavu, a navíc měl na sobě její kalhoty. Sice tvrdil, že si ty své polil a nebyla jiná možnost, ale kdoví, jak to celé bylo.

Tuší snad, že ji podvádí, a přehlíží to proto, aby zachránila manželství?

„A tohle přišlo domů. Prý ze sportovního odpoledne, taky bych si takhle zasportovala,“ naštvaně tehdy shrnula herečka na sociálních sítích. Evidentně tak sama měla minimálně podezření, že něco tu noc nebylo zcela v pořádku. Nejspší to tehdy ale raději nechtěla řešit,  aby se snad znovu neobnovila jejich krize, kterou před časem museli řešit.

Vyřeší vše další dítě?

Navíc spolu mají dva syny –  Kristiána (5) a Jonáše (4), a to je pro většinu žen důvodem leccos ve vztahu přehlédnout a dávat takovému soužití opakovaně další šance. Říká se, že jejich vztahu vždy dodalo nový náboj dítě, a tak se začíná spekulovat, zda z tého šlamastyky znovu Tomešová neotěhotní.

Koneckonců, není žádným tajemstvíam, že by si moc přála holčičku. Zatím si to doma kompenzuje tím, že si pořídili psí fenku Bonnie, ale to samozřejmě nestačí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden