Moje sladké tajemství

Jsou ty nehty ze salonu? Ne!

Hrdě se pochlubte dokonalou manikúrou, která vydrží v původním stavu pár dní. Nikdo nebude věřit, že je to vaše dílo.

Cesta ke skvěle nalakovaným nehtům, které budou vypadat jako po dvou hodinách práce profesionální manikérky, není tak složitá, jak si představujete. Je náročnější na čas, protože se skládá ze tří kroků.

Jestli na ně nemáte potřebné produkty, budete muset přikoupit do výbavy další lahvičky. Vedle barevného laku ještě dva transparentní, říká se jim podlak/base coat a nadlak/top coat. Seženete také hybrid, který prý umí oboje.

Krok za krokem, a je hotovo

Nejdřív použijte bezbarvý podkladový lak, který vyhladí povrch a ochrání před pronikáním pigmentů z barevného laku. Snažte se vytvořit tenoučkou vrstvu po celém povrchu nehtu, ale na kůžičku okolo nepřetahujte. Není nutné čekat na uschnutí laku, klidně pokračujte lakem barevným, ideálně ve dvou vrstvách.

Tady se doporučuje nechat lak uschnout. Kontrolujte stav tak, že ťuknete ploškami nehtů o sebe. Nesmí lepit. Třetí vrstva by měla být zase bezbarvá, tentokrát krycí, která prodlužuje trvanlivost laku a zvyšuje jeho lesk. Tu můžete každý den obnovit, aby lakování ožilo a ochránilo tak nehet před odíráním.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden