Jsou u nich doma hádky na denním pořádku?

Zdá se, že to v jejich manželství začíná skřípat.

Ještě před rokem byli herečtí manželé Markéta Děrgelová (33) a Patrik Děrgel (32) nadšení z toho, že spolu mohou pracovat. Jenže teď se zdá, že to jejich vztahu zrovna neprospívá!

Manželi jsou herečka Markéta Děrgelová (33) a herec Patrik Děrgel (32) nejen ve skutečnosti, ale i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ale jejich vztah není právě ideální. Bohužel to vypadá, že se jejich seriálové a opravdové životy začínají prolínat.

„Hádky máme rádi, to je bomba, ty nám jdou!“ říká Patrik o tom, že raději točí konflikty než společné milostné scény. Na tom by nejspíš nebylo nic zvláštního, kdyby se neproslýchalo, že tak nějak podobně je to vlastně i u nich doma.

Mlčeti zlato!

„To víte, že se umíme pohádat. Nedovedu si představit, že bych v sobě něco dusil,“ prozrazuje část jejich soukromí Děrgel a podle jejich okolí tím vlastně uhodil hřebíček na hlavičku. Jeho potřeba za každou cenu vždycky rozebrat každý konflikt je prý ve skutečnosti velmi často pravou příčinou jejich sporů.

Markéta totiž podle všeho zastává názor, že někdy je lepší nechat věci prostě vyprchat. A jeho další slova jen potvrzují to, že si je tohohle problému velice dobře vědom, bohužel si ale prý nedokáže pomoci.

„Markétka mě naučila, že není dobré říkat vždy úplně všechno,“ přiznává mladý herec. Podle všeho na herecké manžele začíná dopadat to, že spolu tráví v podstatě všechen čas, bez jakékoliv možnosti si od sebe trochu odpočinout.

Pomůže jim, že budou bez práce?

Bohužel nejhorší dopad to může mít na jejich syna Vavřince (4), pro kterého kvůli své podrážděnosti pak mají daleko méně trpělivosti. „To pak křičím, ale nezabírá to.

Vávra neustále zkouší naše hranice a snaží se věci vyřvat,“ přiznává Markéta svoje mateřské selhání. Není vyloučeno, že jim tak konec seriálu může pomoci zachránit spokojenou rodinu.

reklama

Komentáře