Jste někdy hysterka? No a co!

Aby se z vás nestal chodící papiňák, máme pro vás osvědčené tipy, jak upustit páru!

Stejně jako není každý den posvícení, tak ani my se necítíme stále šťastné. Je možné, že buddhistický mnich dosáhne osvícení, ale my, obyčejné smrtelnice, se musíme spokojit s tím, že nás chlapi občas rozčilují k zešílení! Co s tím?

Označení hysterka slouží k umlčení lidí, které nechceme poslouchat. A protože jsme my ženy v komunikaci akčnější, dostáváme tento cejch nejčastěji od svých partnerů. Mnoho z nás je pak přesvědčených, že tím pácháme něco špatného.

Umělé umlčení z nás tvoří emocionální robotky, kteří jako by neměli právo na vyjádření negativních emocí. Přitom vztek, jako obranná emoce, která přináší úlevu, k životu prostě patří. Ne že byste měla chlapovi dělat ze života peklo, ale ozvěte se, pokud se vám

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden