Jste stále připoutaná ke svému bývalému?

Říkáte, že jste už ze všeho venku a máte toho bídáka, co vám ublížil, v sobě vyřešeného. Jenže, proč kdykoli si na něj vzpomenete, cítíte vztek, lítost, zradu či křivdu? Jak se od bývalého konečně odpoutat.

S každým mužem, se kterým máte vztah, dochází ke vzájemné energetické výměně a tím ke vzniku energetických kanálů. Jedním z těch nejvíc nebezpečných je právě připoutanost.

Je totiž zcela zásadní rozdíl mezi obyčejným energetickým kanálem a připoutaností. Bez energetických vazeb s jinými lidmi bychom nemohli žít. Je ale důležité nechat si tu provázanost přerůst přes hlavu.

Ve hře zdravá závislost

V průběhu života si každý vytvoříme nějakou energetickou připoutanost, aniž bychom věděli, jak nás to omezuje Nezdravá připoutanost pak ničí naše další vztahy.

Je to vlastně taková energetická porucha, založená na závislosti na někom a to nás pak silně zatěžuje. Cítíte dlouho a často i roky po rozchodu silné pouto k tomu, ke komu jste připoutána, což vás ničí.

Ani spolu ani bez sebe

Lidé žijící dlouhé desetiletí spolu si jsou často už navzájem cizí. Přesto se nedokážou rozejít. Jejich vzájemnou připoutanost posiluje pocit povinnosti, starost o děti, lpění na společně pořízeném majetku, lítost nad společně prožitým atd. Všechno se tu děje jenom ne opravdová láska. Je třeba si spolu v klidu a bez emocí pojmenovat skutečnou realitu.

Neopětovaná láska

Hluboký cit, kdy se až po uši zamilujete, ale ten druhý o vaší lásce buď neví, nebo v horší variantě vůbec nechce vědět a nestojí o vás, dokáže člověka doslova vyždímat. Energeticky vyčerpává toho, kdo miluje, ale i toho, kdo je milován. Navíc blokuje jakoukoli možnost nového vztahu u toho, kdo neopětovaně miluje.

Skrývání citů

Je třeba naslouchat srdci a nepoddat se pokrytectví. I když se bojíte výsměchu, nepochopení či odmítnutí. Lásce je třeba dát průchod, dát ji najevo a nebát se druhému říci, že ho máte rádi. Jinak nás nevyslovená láska může k druhému také poutat na celý život.

Víte, co se s vámi děje?

Naše jednání většinou ovládají různé emoce, pozitivní i negativní. Stejně tak to dělají i ti, co jsou nám nejblíž. Dlouhé roky například můžete manipulátora napájet svou energií, protože ve vás záměrně vyvolává lítost. A právě tím vás vysává. Pokud vás provází křivda není to rozhodně dobré pro vaše zdraví.

V myšlenkách se stále vracíte k tomu, kdo vám ublížil, čímž ztrácíte životní energii. Spřádáte si snad v hlavě stále pomstychtivý plán o kruté a spravedlivé odplatě. To je nebezpečné pevné pouto k tomu, kdo si to nezaslouží.

Hlavně se neobviňujte

Pocit viny představuje jasnou agresi proti sobě, kdy si odepíráte právo na omyl. Přejete si, aby vám bylo odpuštěno, a tím se poutáte právě k tou, komu jste ublížila. Žarlivost vás ničí. Stále myslíte na předmět svého zbožňování a toužíte ho vlastnit. Jenže tady už dávno nejde o lásku, ale o chorobné pouto, které vás spolehlivě zničí.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden