Julius Satinský - Kvůli ženě se málem upil k smrti

Slovenský herec Július Satinský (+61) do hereckého nebe odešel koncem roku 2002. Pro diváky několika generací zůstává stále v živé paměti. Jak by také ne, když se na televizních obrazovkách pravidelně každý rok objevuje v klenotech československé kinematografie! Díky takovým komediím jako Vesničko má středisková, pohádce Tři veteráni nebo seriálu Křeček v noční košili, je tento sympaťák s podsaditou postavou a knírkem zkrátka nezapomenutelný.

Měl být učitelem

Július Satinský (+61) je přitom skvělým příkladem toho, že ke svému životnímu snu se lze dopracovat i postranními cestičkami, pakliže se na té hlavní, kterou jste původně chtěli kráčet, objeví zdánlivě nepřekonatelná

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden