K oblíbeným hrám Dany Morávkové s manželem patří únosy do ciziny!

Herečka věří, že Petr je pro náhradou za předčasně zesnulého otce!

Jaké je tajemství dlouhého a spokojeného vztahu bez skandálů a konfliktů? Dana Morávková (49), hvězda Ordinace v růžové zahradě a její manžel Petr Malásek (56) vám to prozradí!

Jejich vztah je natolik bezproblémový, že si dokonce prý od jednoho časopisu vysloužili titul „nejnudnější manželské soužití“. Hudebníkovi Petru Maláskovi a herečce a choreografce Daně Morávkové to ale ani trochu nevadí. Vlastně jsou na to oba hrdí.

Seznámení proběhlo jako ve filmu!

Jak Petr, tak Dana si prožili docela nabité dětství i mládí. Zatímco jejich spolužáci běhali venku a hráli si, oba budoucí manželé pilně cvičili a dřeli: Petr hru na klavír, Dana balet a vrcholový sport. Dvakrát se dokonce stala juniorskou mistryní v

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden