K otcovství se Marcello Mastroianni přiznal, ale rozvést se odmítl!

Catherine Deneuve dvakrát čekala dítě s muži, kteří si ji nakonec nevzali!

On italský elegán, ona krásná plavovlasá Francouzka. Marcello Mastroianni (†72) a Catherine Deneuve (76) patřili k největším evropským filmovým hvězdám 20. století. A čtyři roky patřili i k sobě.

Jeden z pěti filmů, které spolu Marcello Mastroianni a Catherine Deneuve natočili, jako by škodolibě napovídal něco o jejich vztahu. Jmenoval se Liza a vyprávěl o muži, žijícím na ostrově, kam uteče mladá žena.

Jejich vztah se vyvine tak, že muž si ženu podrobí a udělá si z ní něco na způsob živé fenky. Vztah Marcella a Catherine byl netradiční, vášnivý - ale nakonec slavný Ital svoji partnerku vlastně odkopl.

Svatba po dvou týdnech

Možná vás překvapí, že Marcello nebyl úplně čistým Italem. Po matce měl totiž v žilách i běloruskou krev. Kvůli druhé světové válce prožil dramatické chvíle, kdy byl zajat nacisty a odvezen do pracovního tábora. Odtamtud se mu podařilo utéct a do konce války se skrýval

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden