K setkání s mým novým přítelem mě přivedl opakovaný sen!

Myslela jsem si, že mám smůlu a už ho nikdy v životě nepotkám!

Štěstí si většinou musíme zasloužit sami, ale někdy nám pomohou tajemné síly.    

Jako zkušená žena po čtyřicítce jsem si už nemyslela, že bych se ještě někdy dokázala zamilovat. Jeden bolestný rozvod mi stačil. Přesto se mi to na jednom školení stalo. Oslovil mě na ulici a byla to oboustranná láska na první pohled, což jsme si potvrdili u společné večeře.

Ztrátu jsem obrečela

Richard odjížděl ještě téhož večera, já musela zůstat na svém školení ještě dva dny. Dal mi svoji vizitku s tím, že spojení na mě nechce a nechá na mém rozhodnutí, jestli se mu ozvu. Což o to, ozvala bych se, a ráda – ale vizitku jsem ztratila! Když jsem ztrátu zjistila, obrečela jsem ji. Litovala jsem, že jsem si do mobilu hned nezapsala jeho číslo. Brala jsem to jako opravdovou životní smůlu. Po dlouhé době mě někdo silně zaujme, a já s ním takhle hloupě ztratím kontakt! Nedalo se nic dělat. Neexistovala cesta, jak bych mohla Richarda znovu najít. Vlastně jsem si ani nepamatovala jeho příjmení. Spoléhala jsem na to, že všechny údaje mám na té vizitce.

Zdálo se mi to každou noc!

Trápila jsem se tím asi týden. Pak se mi začaly zdát každou noc divné sny. V nich jsem se znovu s Richardem setkala v Kolíně na náměstí u kašny, vždy na tomtéž místě. Bylo to divné, protože jsem v Kolíně, kde bydlela moje kamarádka, byla naposledy před rokem. Když už nic jiného, rozhodla jsem se, že ji tedy alespoň navštívím. Třeba mi to měl ten sen napovědět. Ale věřte tomu nebo ne, onen sen se skutečně ukázal jako předtucha nebo znamení ze strany vyšších sil. Samozřejmě jsem v Kolíně zamířila na místo, kde jsem se několikrát ve snu s Richardem potkala. A všechno proběhlo přesně tak, jak se mi o tom zdálo! Richard, se kterým dnes už několik let žiji, mi to dodnes nevěří. Na otázku, jak jsem se tedy ocitla v Kolíně u kašny v době, kdy tam rovněž procházel, ale odpovědět nedokáže.

Marie Č. (48), Praha

reklama
reklama

Komentáře