Moje šťastná hvězda

Kam se vypařily miliony?

Zpěvák a muzikálový herec si ještě před lety přišel na pořádný balík peněz. Hvězda muzikálu Dracula DANIEL HŮLKA (52) si žil dlouho nad poměry. Bohužel měl ale smůlu na lidi a dostal se do problémů.

Role v muzikálu Dracula je jeho osudovou. Daniel Hůlka (52) si díky zmíněnému muzikálu v letech 1995 až 1998 vydělal týdně kolem pětadvaceti tisíc korun. Do toho ještě koncertoval a vydával vlastní cédéčka.

Během těchto let si tím pádem mohl vydělat několik milionů, a to jen z muzikálu. Rozhodně si neměl na co stěžovat. Problém byl ale v tom, že v té době s nimi Hůlka neuměl příliš zacházet.

Ze svých chyb se prý už poučil

Většinu peněz utratil za alkohol, večírky a holky. V té době byl ale svobodný a bezdětný, takže tím nikomu neubližoval. „Problém byl hlavně v tom, že na něj byla pověšená spousta lidí a on platil i za své kumpány,“ prozradil tajný zdroj z Hůlkova okolí.

V té době si zpěvák nejspíš myslel, že je na vrcholu světa a že si za své vydělané peníze může koupit, co jen chce.

Okrádali ho manažeři

Daniel měl sice hvězdné příjmy, ale někteří lidé to zkrátka nemohli překousnout. A přesně tyto lidi si Hůlka držel možná až příliš blízko u těla – většinou to totiž byli jeho manažeři. Začátkem roku 2007 vyšlo najevo, že ho jeden z jeho manažerů okradl o miliony, a dokonce za něj ani neodváděl daně.

Stejně to dopadlo i s jeho dalším manažerem. Na Daniela se navalilo tolik dluhů, že musel obracet každou korunu. Nakonec mu jeho další manažerka Michaela Kocourková (36) musela půjčit peníze na živobytí, téměř půl milionu korun jí ale nevrátil a vše skončilo bohužel u soudu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden