Kam vyrazit na Dětský den

Pestrá zábava, hry, soutěže, překvapení a sladká odměna

Zařádit si v hasicí pěně, projet se na koni, zastřílet si z kuše nebo ze vzduchovky. Takový bude program k tomuto radostnému svátku, kde o  legraci nebude nouze.

Znojmo

Tady to ale žije!

Celý květen se ve Znojmě tradičně nese v duchu Májových slavností. Na návštěvníky zde vždy čeká sedm nejrůznějších akcí. Něco je však všechny spojuje: kultura a kvalitní gastronomie. Na své si zde přijdou milovníci vína, hudební fanoušci, cestovatelé, ale i obdivovatelé umění.

Součástí těchto slavností je i Dětský den, který se letos uskuteční 2. června v Hradebním příkopu, Dolním parku, Středním parku, na Komenského náměstí a částečně i v Horním parku. Přijďte se i vy se svými dětmi podívat na vystoupení různých znojemských kroužků, činnost městské policie a občerstvit se v piknik zóně cukrovou vatou, ledovou tříští a cukrovinkami.

Lednice

Za každého počasí

Bude to dětský den se špetkou kultury, nebudou chybět soutěže, atrakce, divadelní vystoupení, show s Mimoni. Hlad, žízeň ani chuť na něco dobrého nepokazí zážitek z této akce. Všeho bude dostatek a jako bonus si každý malý soutěžící odnese dárek na památku.

Parkování je možné přímo v obci Lednice a všechna parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky maximálně do 15 minut. V místě konání budou nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínečkem. Celý program bude probíhat na travnaté ploše pod Čestným nádvořím zámku.

Akce se koná za každého počasí.

Kunice

Motokáry a koloběžky

O víkendu 26. a 27. května se areál zámku Berchtold v Kunicích-Vidovicích promění v jednu velkou pohádku. Ani tentokrát zde ale nebudou chybět veteráni automobilového a motocyklového průmyslu. Oba dny je připraven pro návštěvníky bohatý program, plný hudebních, tanečních a divadelních představení, soutěží, dílniček a atrakcí.

Děti se mohou těšit na koloběžky a motokáry na dopravním hřišti, divadélka a letos také na vystoupení Michala Nesvadby. Součástí akce je i pochod pro pohřešované děti, který na zdejším zámku končí.

Praha

Do praku nebo do divadla

Pokud dáváte přednost komornější oslavě, pak s dětmi zavítejte do městské knihovny na zábavnou show Dády Patrasové, která je připravena speciálně k tomuto svátku. Jak už bývá u pořadů této ikony dětí tradicí, budou se moci malí diváci aktivně zapojit do dění na jevišti prostřednictvím různých soutěží a s Dádou si dokonce i zatančit.

Kromě této akce má každá část Prahy svůj Dětský den na v některém ze svých rozlehlých venkovních areálů. Oblíbený Dětský den se koná každoročně  například na Pražačce. Na děti i rodiče zde čeká nabitý program plný her, soutěží, pohybu a zábavy.

Pardubice

Dětský superden

V pořadí už 17. dětský super den vás čeká v sobotu 2. června na Dostihovém závodišti v Pardubicích. Je to bezkonkurenčně největší oslava tohoto svátku v celém Pardubickém kraji. Vaše děti si zde mohou mimo jiné vyzkoušet  různé chemické pokusy, laserové bludiště, malování na obličeji, taneční podložky a další soutěže.

Návštěvníci uvidí indiánskou vesnici a šermířská klání a mohou se projet v kočáře po trase Velké pardubické. Děti čeká celá řada her se sladkými odměnami.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama