Můj kousek štěstí

Kam vyrazit na Dětský den

Pestrá zábava, hry, soutěže, překvapení a sladká odměna

Zařádit si v hasicí pěně, projet se na koni, zastřílet si z kuše nebo ze vzduchovky. Takový bude program k tomuto radostnému svátku, kde o  legraci nebude nouze.

Znojmo

Tady to ale žije!

Celý květen se ve Znojmě tradičně nese v duchu Májových slavností. Na návštěvníky zde vždy čeká sedm nejrůznějších akcí. Něco je však všechny spojuje: kultura a kvalitní gastronomie. Na své si zde přijdou milovníci vína, hudební fanoušci, cestovatelé, ale i obdivovatelé umění.

Součástí těchto slavností je i Dětský den, který se letos uskuteční 2. června v Hradebním příkopu, Dolním parku, Středním parku, na Komenského náměstí a částečně i v Horním parku. Přijďte se i vy se svými dětmi podívat na vystoupení různých znojemských kroužků, činnost městské policie a občerstvit se v piknik zóně cukrovou vatou, ledovou tříští a cukrovinkami.

Lednice

Za každého počasí

Bude to dětský den se špetkou kultury, nebudou chybět soutěže, atrakce, divadelní vystoupení, show s Mimoni. Hlad, žízeň ani chuť na něco dobrého nepokazí zážitek z této akce. Všeho bude dostatek a jako bonus si každý malý soutěžící odnese dárek na památku.

Parkování je možné přímo v obci Lednice a všechna parkoviště jsou kousek od zámku, pěšky maximálně do 15 minut. V místě konání budou nachystané prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínečkem. Celý program bude probíhat na travnaté ploše pod Čestným nádvořím zámku.

Akce se koná za každého počasí.

Kunice

Motokáry a koloběžky

O víkendu 26. a 27. května se areál zámku Berchtold v Kunicích-Vidovicích promění v jednu velkou pohádku. Ani tentokrát zde ale nebudou chybět veteráni automobilového a motocyklového průmyslu. Oba dny je připraven pro návštěvníky bohatý program, plný hudebních, tanečních a divadelních představení, soutěží, dílniček a atrakcí.

Děti se mohou těšit na koloběžky a motokáry na dopravním hřišti, divadélka a letos také na vystoupení Michala Nesvadby. Součástí akce je i pochod pro pohřešované děti, který na zdejším zámku končí.

Praha

Do praku nebo do divadla

Pokud dáváte přednost komornější oslavě, pak s dětmi zavítejte do městské knihovny na zábavnou show Dády Patrasové, která je připravena speciálně k tomuto svátku. Jak už bývá u pořadů této ikony dětí tradicí, budou se moci malí diváci aktivně zapojit do dění na jevišti prostřednictvím různých soutěží a s Dádou si dokonce i zatančit.

Kromě této akce má každá část Prahy svůj Dětský den na v některém ze svých rozlehlých venkovních areálů. Oblíbený Dětský den se koná každoročně  například na Pražačce. Na děti i rodiče zde čeká nabitý program plný her, soutěží, pohybu a zábavy.

Pardubice

Dětský superden

V pořadí už 17. dětský super den vás čeká v sobotu 2. června na Dostihovém závodišti v Pardubicích. Je to bezkonkurenčně největší oslava tohoto svátku v celém Pardubickém kraji. Vaše děti si zde mohou mimo jiné vyzkoušet  různé chemické pokusy, laserové bludiště, malování na obličeji, taneční podložky a další soutěže.

Návštěvníci uvidí indiánskou vesnici a šermířská klání a mohou se projet v kočáře po trase Velké pardubické. Děti čeká celá řada her se sladkými odměnami.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden