Kamarádky jí závidí muže

Přestože nikdo nedával vztahu LIBUŠE ŠVORMOVÉ (86) a JANA PATERY (68) žádnou šanci, jsou spolu už přes čtyřicet let. A že si herečka uměla vybrat. Muž se o ni stará jako o královnu.

O tom, že šťastné náhody existují, by mohla nepochybně velmi dobře vyprávět Libuše Švormová (86), která si před časem zahrála v úspěšném seriálu Kukačky. Díky jedné takové náhodě totiž kdysi potkala svého o osmnáct let mladšího muže Jana Pateru (68).

Zatímco herečka byla tehdy na Šumavě na dovolené, Patera pracoval jako číšník v horském hotelu, kde byla ubytovaná. Zpočátku jejich nesourodému vztahu nedával prý nikdo příliš velké šance, postupem času ale všichni pochopili, že tihle dva se zkrátka hledali, až se našli.

Lépe si navíc Švormová asi ani vybrat nemohla. Manžel totiž udělá všechno, co jí na očích vidí. Takového by si přála mít doma snad každá žena. Není se tedy čemu divit, že její kolegyně blednou při pohledu na ně závistí.

Patera se snaží, aby jí nikdy nic nescházelo.

Do kuchyně ji nepustí

Zatímco ony musejí po náročném natáčení či představení ještě stát u plotny, Libuše Švormová může starosti kolem domácnosti bez obav vypustit. O všechno se totiž postará právě její muž! „Všechno za mě doma dělá. Nakupuje, uklízí, skvěle vaří, udržuje domácnost v pořádku. Já jsem si prostě uměla vybrat muže,“ chlubí se.

Do kuchyně ji prý třeba nepouští vůbec. Sama se netají tím, že kdyby byla odkázaná jen na své nákupy, zela by její lednice prázdnotou a někde v rohu by se možná krčil leda tak opuštěný jogurt.

Oddaně na ni vždy čeká

Patera není jen milujícím manželem, ale podle všeho také gentleman každým coulem. Po práci na svou ženu věrně čeká, aby ji odvezl domů. Údajně by nepřenesl přes srdce, kdyby se měla v noci pohybovat sama po nebezpečných ulicích velkoměsta. A za to je mu prý velmi vděčná, před kamerou se sice cítí být stále velmi suverénní, v životě je tomu docela jinak.

Související články
Někdy se musí herečka ze seriálu ZOO Pavla Tomicová (62) cítit, jako kdyby snad byla prokletá. Takovou smůlu v lásce, jako ona, má totiž opravdu jen málokdo. Když už si myslela, že po období smutku přichází čas na štěstí, došlo prý na další zklamání. Českým showbyznysem kolují informace, že ji měl zklamat sympatický kolega ze ZOO Robert Nosek. Tohle opravdu […]
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
Tají Bohdalová vážnou nemoc?
premium
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Její kariéra byla bohatá, a ačkoli si to nikdo nedokázal představit, nejspíš je u konce. Herečka Jiřina Bohdalová (93) má prý vážné zdravotní problémy a jiná možnost nejspíš neexistuje! Stále hýří pozitivní energií, často se objevuje ve společnosti, jenže to nejspíš brzy skončí. Herečka Jiřina Bohdalová (93) podle našeho tajného zdroje tají vážnou nemoc. Sice […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz