Můj čas na kafíčko

Kanadský žertík na Michala Davida se zvrhl v nebezpečnou hru s policií!

Můj čas na kafíčko

Kolegové mu namluvili, že na Slovensko potřebuje pas a on tomu věřil

Vyšvihl se na začátku 80. let do žebříčků hitparád jako kometa a koncerty umí vyprodávat dodnes. Michal David (59) je na nebi naší populární hudby opravdová stálice.

Schopnost bavit lidi a rozdávat jim radost má Michal David (59) v genech po předcích. Vlastně tedy Vladimír Štancl - takové je jeho skutečné jméno. Pradědeček zakládal slavný cirkus Kludský. Tetou populárního zpěváka je zase Dagmar Kludská (74), věhlasná kartářka.

Jeptiška v něm objevila talent

Tatínek Michala Davida byl pianistou se zaměřením na jazz. Už v dětství se budoucí hitmaker učil na různé nástroje. Začal trubkou, pokračoval saxofonem, ale nakonec vyšlo najevo, že nejblíže má ke klávesám. V šesti letech si prožil nepříjemnou

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden