Karel Gott: Konec kariéry kvůli nemoci?

Před pár dny se mu přitížilo. Může za to dcera Dominika (45). Kvůli svému manželovi Timovi Tolkkimu (51) na tom není úplně nejlépe a údajně pravidelně dochází k odborníkům. Má to s ní být tak vážné, že ji údajně chtějí hospitalizovat v psychiatrické léčebně. Proto se Gott bojí, aby neskončila jako Timo, který trpí maniodepresemi.

Rozpoutala válku?

Když svému otci zavolala, jaké má problémy, prý se zpěvákovi udělalo mdlo. Naštěstí Ivanka nebyla daleko a zpěvákovi pomohla z nejhoršího. Když se však oba vzpamatovali z prvotního šoku, byla to Ivanka, která podle jejich rodinných známých rozpoutala rodinnou válku. Údajně se s Gottovou dcerou Dominikou pohádala kvůli tomu, že ho zbytečně rozrušuje a že kvůli ní také mohl dostat infarkt. To si ovšem Dominika nenechala líbit a se svou macechou se po telefonu údajně hodně ostře pohádala.

Neposlouchá lékaře

Myslela to možná dobře, ale Mistrovi tím také příliš nepomohla. Dělá si teď starosti s tím, že jsou jeho nejmilejší ženy rozhádané a štěkají na sebe jako psi. Navíc ani lékaři ho příliš nepotěšili. Údajně mu navrhli, aby co nejdříve odjel na několik týdnů do lázní. Prý tady v Praze je příliš rozrušený, lidé ho nenechají vydechnout a on nedokáže nikoho odmítnout.

A na své chalupě v severních Čechách to prý také pro něj není žádná idylka. Ačkoli má Ivanku, která se o něj stará ve dne v noci, když je na chalupě, rád si všechno dělá sám. Vaří, pracuje na zahrádce, chodí na dlouhé procházky. A to všechno ho nesmírně unavuje. Zatímco v lázních by se o něj postarali a nemusel by dělat vůbec nic. Jenže Gott má strach, že po lázních už by se ke zpívání také nemusel vrátit. Prý by nejspíš na všechno rezignoval a podlehl urputnému přání své ženy.

Samé výčitky

Ivanka je totiž pro to, aby si odjel odpočinout. Jenže nyní Gott na její názor příliš nedá. Chce jí prý dát najevo, že ho mrzí, jak se k Dominice zachovala. Navíc mu prý pořád něco vyčítá. Naposledy to byl brněnský koncert, kterého se Mistr zúčastnil a sklidil takový ohlas, jaký už dlouho ne.

Ivanka z něj však nadšená nebyla. Nejenže se opět zpěvák na podiu příliš nešetřil, ale po vystoupení na něj čekaly desítky fanynek, kterým se rád věnoval. Ani to, pochopitelně, Ivanka nevidí ráda. Právě kvůli žárlivosti a jeho zdraví se občas Betramka otřásá v základech.Přitom ale na veřejnosti Gott nedává vůbec nic znát. Ivanka své rozpoložení také relativně dobře skrývá, avšak pozornějším lidem neunikne, že se v posledních týdnech změnila.

Každý touží po něčem jiném

Jedna z jejích nejbližších kamarádek prozradila, že se z ní stal uzlíček nervů.Prý pár kilo přibrala, už se nehlídá tolik jako dříve a v kosmetických salonech je prý několikrát do týdne. Manžela nechává doma, a když se pak vrátí, ještě dlouho nepromluví jediné slovo. Oba chtějí něco jiného.Ona si přeje pro Mistra klid a pohodlí. On zas stát před diváky a zpívat, dokud nepadne...

reklama
reklama