Karel Gott: NEVĚŘÍ, ŽE VELKÝ KONCERT ZVLÁDNE?

„Důvěřuj, ale posichruj“ — tímto heslem se zřejmě řídí manželka zlatého slavíka KARLA GOTTA (78) a nic neponechává náhodě. Jejího chotě teď trápí jeden neduh za druhým, a tak je potřeba mít jistotu.

Poté, co se Karel Gott doslova vylízal z rakoviny mízních uzlin, neustále se potácí v nějakých zdravotních problémech. Letos v únoru musel do nemocnice kvůli těžké chřipce a nyní, když s velkou pompou ohlásil megakoncert v O2 areně naplánovaný na červen, už je v nemocnici opět na kapačkách. Důvodem mají být jeho respirační potíže. Gott je totiž alergický na pyl a vše, co nyní na jaře bují. „V dubnu a v květnu, když všechno rozkvétá, to bývá nejhorší… V posledních letech trpím daleko více než dřív,“ posteskl si zpěvák už před lety. Před pár dny se Gottovi opět přitížilo a skolila ho zase viróza. Nyní dostává v infuzích antibiotika, která mají problémy v jeho dýchacích cestách vyléčit. Ještě že si ho jeho starostlivá a svědomitá choť Ivana nechala pojistit a rozhodně nešetřila. Aby taky ano, když jde o miliony!

Ivana Gottová: Pojistila se proti tomu, kdyby se Karlovi něco stalo

Chrání si manželovy penízky

Kdyby totiž Gott před červnovým koncertem nebo během něj zkolaboval, muselo by se domů vrátit osmnáct tisíc zklamaných fanoušků a pořadatele by to přišlo na pořádný balík. Ti by pak vzniklou škodu požadovali právě po Mistrovi. Ivana zná zdravotní stav svého manžela moc dobře, a tak je jí jasné, že taková situace chtě nechtě nastat může. A rozhodně neprohloupila, protože už teď Gott marodí a musel zrušit veškeré pracovní aktivity a vystoupení, mezi nimi i hostování na prvomájo- vém koncertu v Košicích s MARIKOU GOMBITOVOU (61). Někteří jen nechápavě kroutí nad zpěvákovým chováním hlavou. Proč se vůbec do tak velké akce pouští ve svém zdravotním stavu? A proč mu to jeho manželka konečně nezatrhne a místo toho mu ještě dělá manažerku a domlouvá vše kolem práce?

Karel Gott, Marika Gombitový, Ivana Gottová

Ve hře jsou miliony!

Pojistka se podle dostupných informací pohybuje v řádech milionů korun a měla by pokrýt i případné vrácení vstupného. Tento typ pojistky se navíc podle expertů uzavírá s lidmi, u kterých hrozí větší riziko, že budou mít v den konání akce zdravotní problém. A k těm zpěvák bezesporu patří. Je tedy jasné, že Ivana nevěří, že by koncert proběhl bez komplikací, a chtěla mít jistotu, že o peníze nepřijde. Raději proto investuje do vysoké pojistné částky. Teď už jí nezbývá nic jiného než čekat, jak vystoupení dopadne. Karel je ale stále nadšený a je přesvědčený, že divákům nabídne to nejlepší ze sebe. Jen aby ho to nestálo příliš!

reklama
reklama