Moje šťastná hvězda

Karel Gott: Vrátila se mu rakovina?

Jeho problémy se zdravím dost ovlivnily jeho psychiku, i když navenek to tak nevypadá. Zpěvák Karel Gott (79) se sice po propuštění z nemocnice opět postavil na pódium, ale přípravy na chystaný megakoncert v červnu letošního roku podle lékařů nezvládne.

Proto vystoupení raději zrušil. Ukázaly snad výsledky testů něco, co si nechtěl připustit ani v nejhorších myšlenkách? Navenek Gott působí vyrovnaně, uvnitř ho určité věci stále trápí. Pořád nemá vyhráno, zdraví ho trápí čím dál víc a on sám to moc dobře ví.

Má teké velký strach z toho, že mu stáří a nemoci nedovolí zpívat. Sám ví, že po takových velkých potížích je kompletní uzdravení téměř nemožné. navíc může dojít na nejhorší a lékaři mu zákážou koncertovat úplně.

V rodném městě

Zatím má odzpívat nasmlouvané závazky, ale co bude poté, nikdo neví. Nedávno se Gott vydal do své rodné Plzně, kde byl hlavní hvězdou galavečera. Na pódiu byl celých 40 minut a všem s vypětím sil ukázal, že na to pořád ještě má.

V Plzni strávil celý víkend, takže měl vše pečlivě naplánované. Nicméně si toho naplánoval víc, než byl schopný stihnout. Donedávna pravidelně navštěvoval hrob svých rodičů, ale to se před pár měsíci změnilo.

Necítí se dobře

„Chtěl to v sobotu stihnout včetně návštěvy hrobu, ale časově to nezvládal!“ sdělil zdroj z Gottova okolí. Podle zpěvákových přátel má mít také najednou z hřbitovů strach. Po tom všem, co v nemocnici zažil, se tam zkrátka necítí dobře, jelikož i on sám už několikrát ztrácel naději.Snad tedy zrušení koncertu neznamená, že je zpěvák opět nemocný..

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden