Moje šťastná hvězda

Karel Šíp nemá rád fotbalisty

Že by jim záviděl?

Přestože kdysi hrával KAREL ŠÍP (71) fotbal aktivně a dodnes ho se zájmem sleduje na hřišti i v televizi, samotné fotbalisty nemá prý zrovna v oblibě.

Důvod je celkem jednoduchý. V žádném případě nejde o to, že by mladým a bohatým sportovcům snad záviděl, ale prostě mu vadí, že nejsou moc upovídaní. Tedy jen v případě, že si je pozve do své show, kde z nich musí tahat každé slovo. „Snažím se je vždy nějakým způsobem rozmluvit, ale někdy se u toho pěkně zapotím,“ popisuje perné chvilky ostřílený moderátor a zároveň přiznává, že to je možná jeho vina, protože prý sportovcům pokládá otázky, na které se jich běžně nikdo neptá, a tak jsou ve většině případů překvapeni a nevědí, jak vlastně odpovědět.

Jelikož do rozpaků uvádí své hosty celkem rád, jeho přístup k fotbalistům se asi jen tak nezmění. Navíc má u nich Šíp také jeden vroubek. Před pár lety se totiž veřejně odvážil je kritizovat. Tehdy prohlásil, že tým je trvale nekvalitní, špatně poskládaný a že by vyměnil tak šest hráčů. Příznivcům se sice líbila jeho otevřenost, ale přátelské vztahy s fotbalisty si pěkně rozházel.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden