Karel Šíp si milenku tajně vodil do bytu, který koupil s manželkou!

Už několik desetiletí je jméno Karel Šíp (75) zárukou kvalitní a inteligentní televizní zábavy. Svoji nevyčerpatelnou energii rozdává i ve druhém manželství s výrazně mladší ženou.

Smysl pro humor a talent bavit diváky zdědil Karel Šíp po svém otci. Jemu také vděčí za své příjmení. Tatínek se totiž původně jmenoval Karel Hugo Feuerteil. Po válce se mu tohle německy znějící jméno nelíbilo a přál si mít české.

„Špatně si to přeložil z němčiny, myslel, že je to „ohnivý šíp“, ale správně by bylo pilník nebo rašple,“ vysvětloval oblíbený bavič. Mně se to jméno velmi hodí, možná mě i trochu popohání. Zdeněk Svěrák (84) se jednou kabonil nad svým příjmením a řekl: Šíp, to je správné jméno do

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden